Corona

Corona Exclusive

Corona Protect

Kapro

Warunki współpracy

Działalność handlowa naszej firmy opiera się głównie o przedstawicieli handlowych, którzy posługując się samochodami ciężarowymi, na miejscu u klientów zastawiają towar i wypisują faktury. Zapewnia to stałe dostawy, w terminach odpowiadających obu stronom oraz moĹźliwość uzupełniania na bieżąco braków towarowych. Dodatkową zaletą takiego rodzaju handlu jest moĹźliwość bezpośredniego zapoznania się z wszelkimi nowościami, jakie pojawiają się często w naszej ofercie. 

 

Firma posługuje się dwoma cennikami: detalicznym i hurtowym.  Cennik hurtowy przeznaczony jest dla sklepów i hurtowni. Istnieje takĹźe moĹźliwość otrzymania rabatów od naszych cen hurtowych w zaleĹźności od wielkości zakupów oraz terminów płatności (oferta rabatowa i cennik dostępne po zalogowaniu).

 

Odnośnie wymagań stawianych przez nas naszym odbiorcom hurtowym: pierwsza dostawa zazwyczaj jest gotówkowa, kolejne po dostarczeniu dokumentów załoĹźycielskich, są terminowymi. Warunki odnośnie rabatu i terminu płatności ustalamy indywidualnie z kaĹźdym odbiorcą.