Corona

Corona Exclusive

Corona Protect

Kapro

Polityka Prywatności

 

www.hit-corona.com.pl szanuje dane osobowe swoich uĹźytkowników, którzy bezpłatnie zarejestrowali się w serwisie. Polityka prywatności, która znajduje się poniĹźej, zawiera noty o prawach autorskich,  zastrzeĹźenia prawne, a takĹźe wyjaśnienie problemu danych osobowych.


Ochrona danych osobowych:

www.hit-corona.com.pl nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych (w tym równieĹź adresów e-mail) uĹźytkowników serwisu.

Gromadzenie danych osobowych:

www.hit-corona.com.pl posiada bazę informacji o swoich uĹźytkownikach. Ich podanie jest dobrowolne i potrzebne do procesów rejestracyjnych w korzystaniu z serwisu. 

www.hit-corona.com.pl daje moĹźliwość modyfikacji czy całkowitego usunięcia swoich danych osobowych z naszej bazy danych (w celu całkowitego usunięcia danych prosimy o kontakt pod adresem: corona.profi@gmail.com). 

Wiadomości/Reklama

Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe uzyskaliśmy dzięki rejestracji na stronie www.hit-corona.com.pl. Pod tym określeniem rozumiemy informacje o nowościach produktowych oraz zmianach w działaniu serwisu.

Prawa autorskie
 
Wszelkie opisy, zdjęcia zamieszczone na stronie są naszego autorstwa i są naszą własnością. Zabrania się ich wykorzystywania, kopiowania bez naszej zgody.