Corona

Corona Exclusive

Corona Protect

Kapro

O Firmie

Firma powstała w 1996 i zajmuje się importem wysokiej jakości narzędzi z Chin, Tajwanu, Indii oraz krajów Unii Europejskiej.

 

 


Centrala firmy znajduje się w Kielcach. Zasięg naszej działalności obejmuje teren całej Polski.
W zaleĹźności od preferencji klienta współpraca odbywa się bezpośrednio z Kielc lub przez naszych przedstawicieli handlowych. KaĹźdy z nich wyposaĹźony jest w samochód osobowy, palmtopa, za pomocą których zbiera zamówienia od klientów. Wysyłka towarów odbywa się z magazynu w Kielcach.

 

Naszymi klientami są zarówno duĹźe hurtownie jak i małe sklepy. W zaleĹźności od wielkości zakupów udzielamy zróĹźnicowanych rabatów.

 

 

Największą i najważniejszą pozycją w naszej ofercie są produkty marek "Corona", "Corona Exclusive" oraz "Corona Protect".

Wszystkie te produkty charakteryzują się wysoką jakością. Produkty serii "Corona Exclusive" wykonane są z nawyĹźszej jakości materiałów i są przeznaczone do zastosowań profesjonalnych oraz przemysłu. W grupie produktów "Corona protect" znajdują się artykuły ochronne do ochrony wzroku, słuchu oraz dróg oddechowych.

Wybrane produkty są objęte doĹźywotnią gwarancją. Szczegółowe warunki oraz pełna lista tych produktów dostępne są na stronie głównej w zakładce Warunki Gwarancji.


 

 

Jesteśmy generalnym przedstawicielem firmy KAPRO na Polskę. Nasza firma jest takĹźe importerem narzędzi marki HONITON. Posiadamy równieĹź wyłączność na produkty XT LINE, STAVTOOL na terenie Polski.